Продам: Письменный стол, компьютерный стол - Купить: Письменный стол, компьютерный стол, Ивано-Франковск - Продажа: Мебель, интерьер Ивано-Франковск - 2026104

Найти
 


Объявление

Письменный стол, компьютерный стол - Мебель, интерьер

Код: 2026104 Создано: 11-07-2015 17:32

Цена: 750 грн. ₴

Продам, предлагаю: Мебель, интерьер, Украина, Ивано-Франковск и область

Комп'ютерний (письмовий) стіл у чудовому стані. Справно служив мені у навчанні й роботі, але зараз займає багато місця, тому й хочу його продати. На фото ви можете пересвідчитися, що він добре зберігся й готовий надалі служити комусь іншому. Придатний як ком'ютерний стіл (оскільки є місця для монітора, системного блоку та клавіатури), так і письмовий стіл (полички для книжок, 3 шуфляди).Розкладається. Параметри стола: ширина: 1м 30 см довжина: 67 см висота (з поличками): 1м 52 см висота поличок: 70 см ширина поличок: 60 см глибина шуфляди: 50 см ширина шуфляди: 25 см З радістю, би його привезла вам сама, але не маю чим, тому пропоную вам забрати його самотужки, за це від мене буде маленький бонус. Мій стіл з нетерпінням чекає на нового, дбайливого власника!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Вікторія
 
Контактный телефон: +380938862110
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки