Продам: Продам газгольдери - резервуари для газу - Купить: Продам газгольдери - резервуари для газу, Ивано-Франковск - Продажа: Оборудование разное Ивано-Франковск - 3058948

Найти
 


Объявление

Продам газгольдери - резервуари для газу - Оборудование разное

Код: 3058948 Создано: 21-11-2022 20:56

Цена: 90 000 грн. ₴

Продам, предлагаю: Оборудование разное, Украина, Ивано-Франковск и область

Підприємство пропонує придбати газгольдери - резервуари для газу високої якості, термін служби яких становить до 30 років, за цінами від заводів-виробників ємнісного обладнання. У продажу є ємності для газу об'ємом: 4, 8; 5; 25; 46; 100 м3. Доставка на склад покупця. Газгольдери для зрідженого газу, що реалізуються нашою фірмою, можуть бути використані для: - будівництва газонаповнювальних станцій; - виробництва газових заправок; - будівництва резервуарних установок для газифікації зрідженим газом промислових та сільськогосподарських підприємств; - будівництва систем автономної газифікації на опалення будинку зрідженим газом; - будівництва газових сховищ для газопостачання пропан-бутаном елеваторів, зерносушарок, фермерських господарств, блокових котелень тощо. Газгольдер для газу - це сталева циліндрична посудина з днищами еліптичної форми або сферичний посуд, що працює під тиском. Може бути надземне або підземне виконання. Підземні резервуари відрізняються вельми посиленою гідроізоляцією, що запобігає корозії ємності. Купити газгольдер за демократичною ціною Ви можете, звернувшись до нашої компанії у будь-який зручний для Вас час. Тел.: (093) 346-02-52. Василий Михайлович.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Василий Михайлович
 
Контактный телефон: 0933460252
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки